WSMHP35-15RF
WSMHP35-15RF Welwyn Components / TT Electronics
TTRB_S_A0012915171_1-2565597.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - SMD 35W 15ohms 1% SMT HI PWR RESISTORS
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res 15 Ohm 1% 2.5/35W ±50ppm/°C TO-263 Gull Wing SMD T/R Automotive AEC-Q200.
Інші пропозиції WSMHP35-15RF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSMHP35-15RF WSMHP35-15RF Виробник : IRC (TT electronics) wsmhp.pdf Res 15 Ohm 1% 2.5/35W ±50ppm/°C TO-263 Gull Wing SMD T/R Automotive AEC-Q200