WSP-3605-16Y
WSP-3605-16Y Soberton Inc.
WSP-3605-16Y.pdf
Виробник: Soberton Inc.
Description: SPEAKR 16OHM 700MW TOP PORT 88DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.417" Dia (36.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 600Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 16 Ohms
Power - Max: 1.5 W
Power - Rated: 700 mW
Frequency Range: 600 Hz ~ 5 kHz
Efficiency - dBA: 88.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 161 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKR 16OHM 700MW TOP PORT 88DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.417" Dia (36.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 600Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Impedance: 16 Ohms, Power - Max: 1.5 W, Power - Rated: 700 mW, Frequency Range: 600 Hz ~ 5 kHz, Efficiency - dBA: 88.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).