WSP-4508-7
WSP-4508-7 Soberton Inc.
WSP-4508-7-Rev-A_2018.pdf
Виробник: Soberton Inc.
Description: SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 101DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Termination: Solder Eyelet(s)
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Frequency - Self Resonant: 900Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.508" (12.90mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 4 W
Power - Rated: 3 W
Frequency Range: 900 Hz ~ 5 kHz
Efficiency - dBA: 101.00
Efficiency - Testing: 100mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 146 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 101DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Termination: Solder Eyelet(s), Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Frequency - Self Resonant: 900Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.508" (12.90mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 4 W, Power - Rated: 3 W, Frequency Range: 900 Hz ~ 5 kHz, Efficiency - dBA: 101.00, Efficiency - Testing: 100mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).