Продукція > VISHAY > WSR2R0390FEA
WSR2R0390FEA
WSR2R0390FEA Vishay
wsr.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 4527 0.039 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук