WSR2R0625FEK
WSR2R0625FEK Vishay Dale
wsr.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.0625 OHM 1% 2W 4527
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: 4527 J-Lead
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm)
Resistance: 62.5 MOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.0625 OHM 1% 2W 4527, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: 4527 J-Lead, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 4527, Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm), Resistance: 62.5 MOhms.