Продукція > VISHAY > WSR2R1500FEK
WSR2R1500FEK
WSR2R1500FEK Vishay
wsr.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 4527 0.15 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD Bulk Automotive AEC-Q200
Написати відгук