Продукція > VISHAY > WSR2R2400FEA
WSR2R2400FEA
WSR2R2400FEA Vishay
wsr.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 4527 0.24 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук