Продукція > WITHWAVE CO LTD > WT100-KF1KF1-48INCH
WT100-KF1KF1-48INCH
WT100-KF1KF1-48INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_7c909c3379054ec0b3397c92dc6e4fc1.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 4'
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: 2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
1st Connector: 2.92mm Jack
2nd Connector: 2.92mm Jack
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 4', Packaging: Bag, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: 2.92mm to 2.92mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, 1st Connector: 2.92mm Jack, 2nd Connector: 2.92mm Jack, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.