Продукція > SICK > WT100L-F2141
WT100L-F2141
WT100L-F2141 SICK
dataSheet_WT100L-F2141_6030703_de.pdf
Виробник: SICK
Description: SICK - WT100L-F2141 - Lichtschranke / Lichttaster, Miniatur, 450mm, PNP, 100mA, 10 bis 30V DC, Produktreihe W100 Laser
tariffCode: 85365019
Erfassungsreichweite, max.: 450mm
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 10V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: PNP
Ausgangsstrom: 100mA
DC-Versorgungsspannung, max.: 30V
usEccn: EAR99
Produktpalette: W100 Laser Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SICK - WT100L-F2141 - Lichtschranke / Lichttaster, Miniatur, 450mm, PNP, 100mA, 10 bis 30V DC, Produktreihe W100 Laser, tariffCode: 85365019, Erfassungsreichweite, max.: 450mm, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 10V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: PNP, Ausgangsstrom: 100mA, DC-Versorgungsspannung, max.: 30V, usEccn: EAR99, Produktpalette: W100 Laser Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).