Продукція > WITHWAVE CO LTD > WT110-WF1WF1-24INCH
WT110-WF1WF1-24INCH
WT110-WF1WF1-24INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_06805d651dd54852b9b71d6d95105dba.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL 1.0MM TO 1.0MM 24"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: 1.0mm to 1.0mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
1st Connector: 1.0mm Jack
2nd Connector: 1.0mm Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 110 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL 1.0MM TO 1.0MM 24", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: 1.0mm to 1.0mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, 1st Connector: 1.0mm Jack, 2nd Connector: 1.0mm Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 110 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).