Продукція > WITHWAVE CO LTD > WT110-WF1WF1-36INCH
WT110-WF1WF1-36INCH
WT110-WF1WF1-36INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_06805d651dd54852b9b71d6d95105dba.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL 1.0MM TO 1.0MM 36"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: 1.0mm to 1.0mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
1st Connector: 1.0mm Jack
2nd Connector: 1.0mm Jack
Frequency - Max: 110 GHz
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL 1.0MM TO 1.0MM 36", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: 1.0mm to 1.0mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, 1st Connector: 1.0mm Jack, 2nd Connector: 1.0mm Jack, Frequency - Max: 110 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.