Продукція > WITHWAVE CO LTD > WT110-WF1WF1-48INCH
WT110-WF1WF1-48INCH
WT110-WF1WF1-48INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_06805d651dd54852b9b71d6d95105dba.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL 1.0MM TO 1.0MM 4'
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: 1.0mm to 1.0mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
1st Connector: 1.0mm Jack
2nd Connector: 1.0mm Jack
Frequency - Max: 110 GHz
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL 1.0MM TO 1.0MM 4', Packaging: Bag, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: 1.0mm to 1.0mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, 1st Connector: 1.0mm Jack, 2nd Connector: 1.0mm Jack, Frequency - Max: 110 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.