Продукція > SAMWHA > WT1E158M12025PL
WT1E158M12025PL
WT1E158M12025PL SAMWHA
WT.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1500uF; 25VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; WT
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1.5mF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: max. 125°C
Manufacturer series: WT
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1500uF; 25VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; WT, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1.5mF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: max. 125°C, Manufacturer series: WT, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm.