Продукція > WITHWAVE CO LTD > WT200-2F12F1-36INCH
WT200-2F12F1-36INCH
WT200-2F12F1-36INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_7c909c3379054ec0b3397c92dc6e4fc1.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: CBL ASSY 2.4MM JACK TO JACK 36"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: 2.4mm to 2.4mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
1st Connector: 2.4mm Jack
2nd Connector: 2.4mm Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 50 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY 2.4MM JACK TO JACK 36", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: 2.4mm to 2.4mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, 1st Connector: 2.4mm Jack, 2nd Connector: 2.4mm Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 50 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.