Продукція > IGUS > WTM-1224-015
WTM-1224-015
WTM-1224-015 IGUS
iglidur-W300-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: thrust washer; Øout: 24mm; Øint: 12mm; iglidur® W300
Type of bearing: thrust washer
Outside diameter: 24mm
Internal diameter: 12mm
Material: iglidur® W300
Colour: yellow
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...90°C
Shore hardness: 77
Kind of Bearing: slide
Thickness: 1.5mm
Panel cutout diameter: 1.5mm
на замовлення 56 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: thrust washer; Øout: 24mm; Øint: 12mm; iglidur® W300, Type of bearing: thrust washer, Outside diameter: 24mm, Internal diameter: 12mm, Material: iglidur® W300, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...90°C, Shore hardness: 77, Kind of Bearing: slide, Thickness: 1.5mm, Panel cutout diameter: 1.5mm.