WV-178095-10-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1654227_Ident_Sols&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Vinyl
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.70" x 0.375" (17.8mm x 9.5mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCTS, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Vinyl, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.70" x 0.375" (17.8mm x 9.5mm).