WV-445102-5-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 5000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Vinyl
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.75" x 0.40" (44.5mm x 10.2mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCTS, Packaging: 5000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Vinyl, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.75" x 0.40" (44.5mm x 10.2mm).