WV-699191-5-9
WV-699191-5-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 5000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Vinyl
Label Type: Die Cut
Label Size: 2.75" x 0.75" (69.9mm x 19.1mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCTS, Packaging: 5000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Vinyl, Label Type: Die Cut, Label Size: 2.75" x 0.75" (69.9mm x 19.1mm).