WV-762508-2.5-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 2500 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Vinyl
Label Type: Die Cut
Label Size: 3.00" x 2.00" (76.2mm x 50.8mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCTS, Packaging: 2500 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Vinyl, Label Type: Die Cut, Label Size: 3.00" x 2.00" (76.2mm x 50.8mm).