WV-COVDB2458-17 Amphenol PCTEL
WV-COVWIFI-COVDB2458.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: COVERT DUAL BAND WI-FI QMA GLASS
Packaging: Bulk
Features: Cable - 914.4mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.3GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.99GHz
Applications: Bluetooth, DSRC, IoT, Wi-Fi
Gain: 6dBi, 3.5dBi
Termination: RP-SMA Male
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Module
Height (Max): 0.170" (4.32mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 5.445GHz
RF Family/Standard: Bluetooth, General ISM, WiFi
Power - Max: 10 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COVERT DUAL BAND WI-FI QMA GLASS, Packaging: Bulk, Features: Cable - 914.4mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.3GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.99GHz, Applications: Bluetooth, DSRC, IoT, Wi-Fi, Gain: 6dBi, 3.5dBi, Termination: RP-SMA Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Module, Height (Max): 0.170" (4.32mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 5.445GHz, RF Family/Standard: Bluetooth, General ISM, WiFi, Power - Max: 10 W.