Продукція > IGUS > WW-10-40-10
WW-10-40-10
WW-10-40-10 IGUS
WW-20-80-15-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Linear Guides
Description: Trolley; cast zinc; Ø: 10mm; L: 100mm; W: 73mm; DryLin® W
Type of mounting element: trolley
Material: cast zinc
Diameter: 10mm
Length: 0.1m
Width: 73mm
Manufacturer series: DryLin® W
Application: linear guides
Version: with mounting plate
на замовлення 12 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Linear Guides, Description: Trolley; cast zinc; Ø: 10mm; L: 100mm; W: 73mm; DryLin® W, Type of mounting element: trolley, Material: cast zinc, Diameter: 10mm, Length: 0.1m, Width: 73mm, Manufacturer series: DryLin® W, Application: linear guides, Version: with mounting plate.