Продукція > IGUS > WW-20-80-15
WW-20-80-15
WW-20-80-15 IGUS
WW-20-80-15-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Linear Guides
Description: Trolley; cast zinc; Ø: 20mm; L: 150mm; W: 134mm; DryLin® W
Type of mounting element: trolley
Material: cast zinc
Diameter: 20mm
Length: 0.15m
Width: 134mm
Manufacturer series: DryLin® W
Application: linear guides
Version: with mounting plate
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Linear Guides, Description: Trolley; cast zinc; Ø: 20mm; L: 150mm; W: 134mm; DryLin® W, Type of mounting element: trolley, Material: cast zinc, Diameter: 20mm, Length: 0.15m, Width: 134mm, Manufacturer series: DryLin® W, Application: linear guides, Version: with mounting plate.