WW08XR068FTL
WW08XR068FTL Walsin Technology Corporation
asc_wwxxx.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 0805 0.068 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±1000ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук