WW1008R-10NK API Delevan Inc.
WW1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10NH 1A 80 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук