WW10WR150FTL
WW10WR150FTL Walsin Technology Corporation
ASC_WWxxW.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RES 0.15 OHM 1% 2/3W 1210
Power (Watts): 0.667W, 2/3W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 150 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.15 OHM 1% 2/3W 1210, Power (Watts): 0.667W, 2/3W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 150 mOhms.