WW25MR005FTL
WW25MR005FTL Walsin Technology Corporation
ASC_WW25M.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RES 0.005 OHM 1% 1W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.246" L x 0.126" W (6.25mm x 3.20mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Resistance: 5 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.005 OHM 1% 1W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.246" L x 0.126" W (6.25mm x 3.20mm), Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Resistance: 5 mOhms.