WW25XR820JTL
WW25XR820JTL Walsin Technology Corporation
71802772732988asc_ww25-20-18x.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 0.82 Ohm 5% 1W ±400ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук