WXPC-104K
WXPC-104K MIFLEX SOLUTIONS
WXPC 300VAC ENG.pdf
Виробник: MIFLEX SOLUTIONS
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 100nF; 275VAC; 18x6.5x12.5mm; THT
Body dimensions: 18x6.5x12.5mm
Capacitance: 0.1µF
Mounting: THT
Terminal pitch: 15mm
Lead length: 35mm
Tolerance: ±10%
Type of capacitor: polypropylene
Max. operating voltage: 275V AC
Climate class: 40/100/56
Kind of capacitor: X2
на замовлення 721 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 100nF; 275VAC; 18x6.5x12.5mm; THT, Body dimensions: 18x6.5x12.5mm, Capacitance: 0.1µF, Mounting: THT, Terminal pitch: 15mm, Lead length: 35mm, Tolerance: ±10%, Type of capacitor: polypropylene, Max. operating voltage: 275V AC, Climate class: 40/100/56, Kind of capacitor: X2.