WXPC-334K
WXPC-334K MIFLEX SOLUTIONS
WXPC 300VAC ENG.pdf
Виробник: MIFLEX SOLUTIONS
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 330nF; 275VAC; 26.5x8.5x16.5mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Capacitance: 0.33µF
Max. operating voltage: 275V AC
Body dimensions: 26.5x8.5x16.5mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 22.5mm
Climate class: 40/100/56
Lead length: 35mm
на замовлення 1977 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 330nF; 275VAC; 26.5x8.5x16.5mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Capacitance: 0.33µF, Max. operating voltage: 275V AC, Body dimensions: 26.5x8.5x16.5mm, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 22.5mm, Climate class: 40/100/56, Lead length: 35mm.