Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > X.FL-2LPP-068K1TS-A-160
X.FL-2LPP-068K1TS-A-160 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY X.FL PLUG-PLUG 6.299"
Packaging: Bulk
Length: 6.299" (160.00mm)
Style: X.FL to X.FL
Cable Type: 1.13mm OD Coaxial Cable
1st Connector: X.FL Plug, Right Angle
2nd Connector: X.FL Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY X.FL PLUG-PLUG 6.299", Packaging: Bulk, Length: 6.299" (160.00mm), Style: X.FL to X.FL, Cable Type: 1.13mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: X.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: X.FL Plug, Right Angle, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.