X2474K31D181408
X2474K31D181408 Lumimax Optoelectronic Technology
%5BLumimax%5DX2%20MPP%20Film%20CAP.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: CAP FILM 0.47UF 310VAC X2 RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.47UF 310VAC X2 RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).