X2P2125KT1B0265190100ES0
X2P2125KT1B0265190100ES0 Songtian Electronics Co., Ltd
MPX_X2_Series.pdf
Виробник: Songtian Electronics Co., Ltd
Description: X2 275VAC 1.2UF 10% P=22.5MM W26
Packaging: Bag
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 275V
Height - Seated (Max): 0.768" (19.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.2 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: X2 275VAC 1.2UF 10% P=22.5MM W26, Packaging: Bag, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 275V, Height - Seated (Max): 0.768" (19.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.2 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm).