X2P2155KT1B0265200110ES0
X2P2155KT1B0265200110ES0 Songtian Electronics Co., Ltd
MPX_X2_Series.pdf
Виробник: Songtian Electronics Co., Ltd
Description: X2 275VAC 1.5UF 10% P=22.5MM W26
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 275V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm)
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: X2 275VAC 1.5UF 10% P=22.5MM W26, Tolerance: ±10%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 275V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm).