X2P2824KT1B0265190100ES0
X2P2824KT1B0265190100ES0 Songtian Electronic Technology (HK) Limited
MPX_X2_Series.pdf
Виробник: Songtian Electronic Technology (HK) Limited
Description: X2 275VAC 0.82UF 10% P=22.5MM W2
Packaging: Bag
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 275V
Height - Seated (Max): 0.768" (19.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.82 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm)
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: X2 275VAC 0.82UF 10% P=22.5MM W2, Packaging: Bag, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 275V, Height - Seated (Max): 0.768" (19.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.82 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm).