X2Q2104KQ1B0180120060ES0
X2Q2104KQ1B0180120060ES0 Songtian Electronic Technology (HK) Limited
MPX_X2_Series.pdf
Виробник: Songtian Electronic Technology (HK) Limited
Description: X2 305VAC 0.1UF 10% P=15MM W18*H
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: X2 305VAC 0.1UF 10% P=15MM W18*H, Tolerance: ±10%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm).