X2Q2333KN1B0130110050ES0
X2Q2333KN1B0130110050ES0 Songtian Electronic Technology (HK) Limited
MPX_X2_Series.pdf
Виробник: Songtian Electronic Technology (HK) Limited
Description: X2 305VAC 33NF 10% P=10MM W13*H1
Tolerance: ±10%
Packaging: Bag
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
на замовлення 961 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: X2 305VAC 33NF 10% P=10MM W13*H1, Tolerance: ±10%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).