X2Q3155KV1B0320220130ES0
X2Q3155KV1B0320220130ES0 Songtian Electronics Co., Ltd
MPX_X2_Series.pdf
Виробник: Songtian Electronics Co., Ltd
Description: X2 310VAC 1.5UF 10% P=27.5MM W32
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm)
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: X2 310VAC 1.5UF 10% P=27.5MM W32, Tolerance: ±10%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm).