X3S027120BA1H-X
X3S027120BA1H-X Harmony Electronics Corp / H.ELE.
Виробник: Harmony Electronics Corp / H.ELE.
Description: HSX321S/27.12MHZ/10PF/10PPM/20PP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 27.12 MHz