Продукція > MOSO > X6-320M062
X6-320M062
X6-320M062 MOSO
X6-320M062.pdf
Виробник: MOSO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 320W; 38÷62VDC; 5.2÷7.5A; 90÷305VAC
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 0.32kW
Output voltage: 38...62V DC
Output current: 5.2...7.5A
Supply voltage: 90...305V AC
IP rating: IP67
Body dimensions: 231x98x42mm
Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -40...60°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Efficiency: 93%
Operating modes: constant power
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис X6-320M062 MOSO
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 320W; 38÷62VDC; 5.2÷7.5A; 90÷305VAC, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.32kW, Output voltage: 38...62V DC, Output current: 5.2...7.5A, Supply voltage: 90...305V AC, IP rating: IP67, Body dimensions: 231x98x42mm, Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -40...60°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Additional functions: dimming function 0-10V DC; PWM controlled dimming function; Smart Timer Dimming, Efficiency: 93%, Operating modes: constant power.