X60008BIS8-25T1
X60008BIS8-25T1 Renesas Electronics Corporation
X60008B,C,D-25.pdf
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC VREF SERIES 0.02% 8SO
Tolerance: ±0.02%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 3ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 4.5V ~ 6.5V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Supply: 800nA
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30µVp-p
Current - Output: 10 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SERIES 0.02% 8SO, Tolerance: ±0.02%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 3ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 4.5V ~ 6.5V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Current - Supply: 800nA, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 30µVp-p, Current - Output: 10 mA.