Продукція > IGUS > X6FM-0810-10
X6FM-0810-10
X6FM-0810-10 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-X-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 10mm
Internal diameter: 8mm
Length: 10mm
Material: iglidur® X6
Mechanical elements features: lubricant-free
Flange diameter: 15mm
Version: with flange
на замовлення 21 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 10mm, Internal diameter: 8mm, Length: 10mm, Material: iglidur® X6, Mechanical elements features: lubricant-free, Flange diameter: 15mm, Version: with flange.