X9111TV14I-2.7
X9111TV14I-2.7 Xicor-Division of Intersil
Виробник: Xicor-Division of Intersil
Description: DIGITAL POT, 1 FUNC, 1
Packaging: Bulk
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±20%
Features: Selectable Address
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: SPI
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 1024
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 14-TSSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 150
Temperature Coefficient (Typ): ±300ppm/°C
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 186 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIGITAL POT, 1 FUNC, 1, Packaging: Bulk, Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±20%, Features: Selectable Address, Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: SPI, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 1024, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 14-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 150, Temperature Coefficient (Typ): ±300ppm/°C, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.