X9252US24IZ-2.7
X9252US24IZ-2.7 Xicor-Division of Intersil
INSLS19286-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Xicor-Division of Intersil
Description: DIGIPOT, 4 FUNC, 256 PSTN
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 50k
Package / Case: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 256
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Supplier Device Package: 24-SOIC
Temperature Coefficient (Typ): ±300ppm/°C
Number of Circuits: 4
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 229 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 56
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIGIPOT, 4 FUNC, 256 PSTN, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 50k, Package / Case: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 256, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Supplier Device Package: 24-SOIC, Temperature Coefficient (Typ): ±300ppm/°C, Number of Circuits: 4, DigiKey Programmable: Not Verified.