X9315TSI-2.7
X9315TSI-2.7 Xicor-Division of Intersil
XICRS00646-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Xicor-Division of Intersil
Description: DIGIPOT, 32 POSITIONS
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±20%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: Up/Down (U/D, INC, CS)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 32
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 8-SOIC
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 400
Temperature Coefficient (Typ): ±300ppm/°C
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 9536 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 161
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIGIPOT, 32 POSITIONS, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±20%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: Up/Down (U/D, INC, CS), Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 32, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 8-SOIC, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 400, Temperature Coefficient (Typ): ±300ppm/°C, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.