X9409WV24I-2.7
X9409WV24I-2.7 Xicor-Division of Intersil
INSLS07465-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Xicor-Division of Intersil
Description: DIGITAL POT, 4 FUNC, 1
Packaging: Bulk
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±20%
Features: Selectable Address
Package / Case: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: I2C
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 64
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 24-TSSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 50
Temperature Coefficient (Typ): ±30ppm/°C
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 152 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIGITAL POT, 4 FUNC, 1, Packaging: Bulk, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±20%, Features: Selectable Address, Package / Case: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: I2C, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 64, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 24-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 50, Temperature Coefficient (Typ): ±30ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 4, DigiKey Programmable: Not Verified.