XAH335033.333333X Renesas Electronics America Inc
xa-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: CLCC 3.20X2.50X0.90 MM, 2.10MM P
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 33.333333 MHz, HCMOS 3.3V, 50ppm.
Інші пропозиції XAH335033.333333X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XAH335033.333333X XAH335033.333333X Виробник : Renesas Electronics REN_XA_Family_Datasheet_DST_20230820-3305980.pdf Standard Clock Oscillators 33.333333 MHz, HCMOS 3.3V, 50ppm