Продукція > IDT > XAH336100.000000X
XAH336100.000000X IDT
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 100 MHz, HCMOS 3.3V, 25 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук