Продукція > IDT > XAH736100.000000I
XAH736100.000000I IDT
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 100 MHz, HCMOS 3.3V, 25 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції XAH736100.000000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XAH736100.000000I XAH736100.000000I Виробник : Renesas Electronics REN_XA-Family-Datasheet_DST_20230820.pdf Standard Clock Oscillators 100 MHz, HCMOS 3.3V, 25 ppm