XB24-DMUIT-250
XB24-DMUIT-250 Digi International
ds_xbeedigimesh24-30296.pdf
Виробник: Digi International
RF Modules XBee DigiMesh 2.4GHz 1mW UFL ant contr
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції XB24-DMUIT-250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XB24-DMUIT-250 XB24-DMUIT-250 Виробник : Digi International 90001500.pdf Description: RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT