XBANS15P Eaton Electrical
terminal-blocks-fuse-blocks-and-fuse-holders-v7-t8-ca08100008e.pdf
Виробник: Eaton Electrical
Description: DIN-RAIL SLOTTED 15MM X 5.5MM X
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 78.740" (2000.00mm)
Type: Top Hat
Slotted/Unslotted: Slotted
Size: 0.591" W x 0.217" H (15.00mm x 5.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIN-RAIL SLOTTED 15MM X 5.5MM X, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 78.740" (2000.00mm), Type: Top Hat, Slotted/Unslotted: Slotted, Size: 0.591" W x 0.217" H (15.00mm x 5.50mm).